MENU   ☰ ZÁJEZDY s českým průvodcem HORY s místním vůdcem EXPEDICE logistika FOTKY KONTAKT

Nepál – Langtang trek – listopad 2023

Langtang trek je jeden z nejkrásnějších treků Himálaje. Dojdete k úpatí sedmitisícovky Langtang Lirung, uvidíte Langshisa Ri, Dorje Lhakpa i Kangjala Himal. Vystoupíte na vrchol Kyanjin Ri (4773 m). Poznáte život místních obyvatel tibetského původu, jejich vesnice, buddhistické svatyně, uvidíte stáda jaků, a především si užijete nádherné hory.

Země bohů a démonů za 15 dní!

Tanzanie – Kilimandžáro – leden, únor, říjen

Kilimandžáro (5 895 m) je nejvyšší hora Afriky. Výstup nejkrásnější cestou s výborným aklimatizačním profilem. Nahoru atraktivní a osvědčenou cestou Lemosho, dolů cestou Mweka. Cílem je Uhuru Peak. Komfortní expedice krásnou přírodou s nosiči, plnou penzí a zkušenými horskými průvodci. Malá skupinka, individuální přístup, správná aklimatizace, roky zkušeností.

Každá naše expedice byla úspěšná: Na vrchol Kilimandžára se vystoupilo vždy, obvykle dokonce 100 % účastníků!

Nepál – Annapurna trek – březen 2024

Užijeme si trek v Himálaji v srdci Annapuren. Během treku na Khopra Hill a putování do základního tábora (Base Camp) Annapuren uvidíme nádherné hory (mj. Dhaulágirí, Annapurny, Machhapuchhre, Hiun Chuli, Manaslu, Ganggapurna). Poznáme život místních obyvatel, města Káthmándú a Pokharu, buddhistické i hinduistické svatyně.

Spojili jsme dva krásné treky v jeden. Doporučujeme!

Nepál – Everest trek – duben 2024

Trek v Himálaji k nejvyšší hoře světa – uvidíme Mount Everest (8848 m n.m.), Lhotse (8516 m n.m.), Ama Dablam i Pumori. Půjdeme po stopách Tenzinga Norgaye, Edmunda Hillaryho a doktora Nováka, navštívíme Namche Bazar (3440 m n.m.) i klášter Tengpoche (3860 m n.m.), přes Pheriche (4260 m n.m.) a Lobuche (4910 m n.m.) vystoupáme až na vrchol pětitisícovky Kala Patthar (5648 m n.m.). Jedinečné výhledy na okolní hory.

Nejznámější trek v Nepálu začínáme už v Phaplu!

Nepál – Mustang – červenec / srpen 2024

Horní Mustang je oblast v Nepálu, známá jako Království Mustang. Toto území bylo samostatným královstvím, pro turisty uzavřeným až do roku 2008. Dnes je sice přístupné, ale kvůli omezenému počtu povolení a přísným pravidlům pro ochranu oblasti je stále poměrně neobjevenou perlou se zachovalou tibetskou architekturou, kulturou a tradicemi.

Suchá oblast v Nepálu dovolující trek i v období monzunů.

 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu, a to až do momentu uzavření smlouvy o zájezdu.

 


KATALOG | LETENKY | FOTKY | Cookies | GDPR | O NÁS | KONTAKT

@ 2002–2023   CK EXPEDICE, s.r.o.
cestovní kancelář