MENU   ☰ ZÁJEZDY s českým průvodcem HORY s místním vůdcem EXPEDICE logistika FOTKY KONTAKT

Proč si vybrat právě CK EXPEDICE?

 

Cestovní kancelář CK EXPEDICE, s.r.o., se specializuje na vysokohorské expedice a treky. Na vlastní kůži známe extrémní nadmořskou výšku. Organizujeme a průvodcujeme i nejnáročnější vysokohorské zájezdy a aktivity.
Kde jiní končí, my začínáme!

 

Naším cílem je kvalita služeb, dokonalost přípravy všech zájezdů, profesionální vedení a organizování expedic.
Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

 

Vždy můžete očekávat individuální přístup. Počet účastníků je limitovaný. Dle typu expedice 4 až 8 klientů. Poradíme vám s výběrem expedice, tréninkem i výbavou. Chceme, aby každá akce byla úspěšná a vy jste byli spokojeni. Důkazem je skutečnost, že naši klienti s námi jezdí opakovaně.
Přidejte se k nám!

 

Kontakt a všeobecné informace o CK EXPEDICE, s.r.o.: pokračujte zde

 

 

Máme oprávnění k poskytování těchto služeb:

Provozování cestovní kanceláře Organizování, nabízení a prodej zájezdů. Zájezdem se rozumí kombinace služeb, zejména zabezpečení dopravy, ubytování, stravování, průvodcovských služeb, zprostředkování prodeje dalších služeb spojených s odpočinkem a služebním, obchodním jednáním.
Provozování cestovní agentury Nabízení, prodej a zprostředkování prodeje jednotlivých služeb cestovního ruchu, vyjma prodeje zájezdů.
Průvodcovská činnost horská Organizování a provádění jednotlivců nebo skupin ve vysokohorském prostředí, včetně ledovců a horolezectví na zajištěných cestách, vedení a organizování vysokohorských expedic, včetně zajišťování bezpečnosti.
Skalní lezení a lezení na umělých stěnách Organizování lezení, výuka dovedností, teambuilding, trénink.
Průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu Doprovázení skupiny osob nebo jednotlivců, Zajištění dalších nezbytných činností spojených s doprovodem skupiny osob nebo jednotlivců, vedením a kontrolou itineráře, zajištěním programu, obstaráním základních informací během cesty, a poskytováním základní pomoci doprovázeným osobám.
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Průzkum trhu za účelem zjištění možnosti odbytu, vhodnosti a běžnosti výrobků a nákupních zvyklostí zákazníků za účelem podpory prodeje a vývoje nových výrobků a průzkumu veřejného mínění a jejich statistické vyhodnocení.

 

Naše logo ke stažení:

logo CK EXPEDICE, s.r.o. – logo CK EXPEDICE – bitmapa
– logo CK EXPEDICE – vektorově

KATALOG | LETENKY | FOTKY | Cookies | GDPR | O NÁS | KONTAKT

@ 2002–2024   CK EXPEDICE, s.r.o.
cestovní kancelář