MENU   ☰ ZÁJEZDY s českým průvodcem HORY s místním vůdcem EXPEDICE logistika FOTKY KONTAKT

Nepál – Everest Trek – duben 2023

Trek v Himálaji k nejvyšší hoře světa – uvidíme Mount Everest (8848 m n.m.), Lhotse (8516 m n.m.), Ama Dablam i Pumori. Půjdeme po stopách Tenzinga Norgaye a Edmunda Hillaryho, navštívíme Namche Bazar (3440 m n.m.) i klášter Tengpoche (3860 m n.m.). Pokračujeme přes Pheriche (4260 m n.m.) a Lobuche (4910 m n.m.) až na vrchol pětitisícovky Kala Patthar (5648 m n.m.). Jedinečné výhledy na okolní hory.
Nejznámější trek v Nepálu začínáme už v Phaplu!
Nepál – Annapurna Trek – listopad 2023

Užijeme si trek v Himálaji v srdci Annapuren. Během treku na Khopra Hill a putování do základního tábora (Base Camp) Annapuren uvidíme nádherné hory (mj. Dhaulágirí, Annapurny, Machhapuchhre, Hiun Chuli, Manaslu, Ganggapurna). Poznáme život místních obyvatel, města Káthmándú a Pokharu, buddhistické i hinduistické svatyně.
Spojili jsme dva krásné treky v jeden. Doporučujeme!
Nepál – Langtang Trek – říjen 2023

Langtang trek je jeden z nejkrásnějších treků Himálaje. Dojdeme k úpatí sedmitisícovky Langtang Lirung, uvidíme Langshisa Ri, Dorje Lhakpa i Kangjala Himal. Vystoupíme na vrchol Kyanjin Ri (4773 m). Poznáme život místních obyvatel tibetského původu, jejich vesnice, buddhistické svatyně, uvidíme stáda jaků, a především si užijeme nádherné hory.
Země bohů a démonů za 15 dní!

 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na změnu, a to až do momentu uzavření smlouvy o zájezdu.

 


KATALOG | LETENKY | FOTKY | Cookies | GDPR | O NÁS | KONTAKT

@ 2002–2022   CK EXPEDICE, s.r.o.
cestovní kancelář